Szybkie i tanie kucie betonu młotem

Szybkie i tanie kucie betonu młotem

Betonowa wylewka jest zmora wielu budowlańców. Dawniej był to jeden z popularniejszych sposobów na wykonywanie chodników, podwórek, podłóg w domach i fabrykach. Dziś są zupełnie inne metody i technologie budowlane. Jednak usunięcie starego betonu możliwe jest głównie przy użyciu niezwykle mocnego młota pneumatycznego. Wymaga on siły i sprawności fizycznej od operatora.

Usługi z młotem pneumatycznym do betonu

kucie betonu młotemSkuwanie betonu przy użyciu młota pneumatycznego jest znacznie szybsze i łatwiejsze, niż próby samodzielne. Wylewki betonowe zalegają przy wielu budynkach mieszkalnych i usługowych. Znajdują się na drogach, ścieżkach, chodnikach i placach zabaw. Kucie betonu młotem jest często jedynym, skutecznym wyjściem. jeśli chcemy usunąć stare, popękane i nieestetyczne warstwy betonu, trzeba działać zdecydowanie. Warto w tym celu wynająć ekipę z młotem pneumatycznym. To wysoce specjalistyczne urządzenie, które wymaga siły, odporności na hałas i kurz. Konieczne są gogle ochronne i strój zabezpieczający przed odpryskami betonowych warstw. koszt usługi obejmuje dojazd wraz z młotem i usunięcie wskazanej powierzchni. Wszystko zależy od grubości betonowej wylewki. Może to być cienka warstwa na zewnątrz, np. w przydomowym ogrodzie lub na podjeździe dla auta. Kucie betonu w domu albo w budynku usługowym wymaga więcej czasu. Operator młota musi robić niezbędne przerwy i usuwać co jakiś czas skruszone warstwy.

Młot pneumatyczny jest jednym z nielicznych sprzętów, które pomagają szybko i skutecznie pozbyć się nieestetycznego, spękanego betonu. Stosuje się go do wylewki wewnętrznej i zewnętrznej. Cena usługi zależy od czasu, jaki trzeba poświęcić na skucie zbędnych warstw betonowych. Pozostały beton należy zutylizować, czasem potrzebny jest do tego kontener. 

Close Menu