Prezent dla siostry w postaci skórzanej torebki

Prezent dla siostry w postaci skórzanej torebki

Kiedy zaczęłam pracę po studiach, to obiecałam siostrze, że jak dostanę pierwszą wypłatę, co kupię jej coś fajnego. Moja siostra jeszcze się uczyła i nie miała swoich pieniędzy, dlatego każdy, nawet najmniejszy drobiazg ją cieszył. Ja postanowiłam jej kupić coś naprawdę wyjątkowego. 

Podarowanie siostrze skórzanej torebki włoskiej 

torebka skórzana włoskaPewnego razu usłyszałam, jak moja siostra rozmawiała z przyjaciółką. Dzięki temu dowiedziałam się, że marzyła jej się od dawna torebka skórzana włoska, ale nie miała odwagi poprosić mnie o taki prezent. Od razu zdecydowałam, że kupię jej taki prezent. Może i moja pierwsza wypłata nie była tak wysoka, ale siostra była dla mnie bardzo ważna i chciałam wydać na nią te pieniądze. Podpytałam przyjaciółkę mojej siostry o jaką konkretnie torebkę chodziło i na tej podstawie wiedziałam już, co dokładnie kupić. Podekscytowana wybrałam się na zakupy do sklepu, który wskazała mi przyjaciółka siostry i kupiłam tam skórzaną torebkę dla siostry. Zapakowała ją w eleganckie opakowanie i jak siostra wróciła ze szkoły, to wręczyłam jej prezent. Była zaskoczona, bo niczego się nie spodziewała. Przyjaciółka nic jej nie powiedziała i dzięki temu udało mi się zaskoczyć siostrę tak udanym prezentem. Kiedy wypakowała prezent, to była tak szczęśliwa, że zaczęła skakać i przytuliła mnie mocno. Oczywiście swoją nową torebkę od razu zabrała ze sobą następnego dnia do szkoły, ponieważ chciała się pochwalić nią wszystkim swoim koleżankom. 

Co miesiąc po wypłacie zabierałam siostrę na zakupy. Mogłam wtedy wybrać sobie jedną rzecz, którą jej kupowałam. Czasami dawałam jej pieniądze jak szła na imprezę. Dzięki temu, że pracowałam, moja siostra miała dużo fajnych rzeczy, o które bardzo dbała. Doceniała wszystko, co jej kupiłam.