Jeden z rowerów trekkingowych od Kross

Jeden z rowerów trekkingowych od Kross

Firma Kross charakteryzuje się dość bogatym i różnorodnym asortymentem, jeśli chodzi o produkowane rowery. Oznacza to, e bez większego problemu znajdziemy wśród produktów tej firmy również rowery turystyczne, a wśród nich, tak zwane, rowery trekkingowe. Jednym z modeli tego typu rowerów jest rower Trans 11.0.

Charakterystyka roweru Trans 11.0

trekkingowy kross trans 11.0Jak zostało już wspomniane, jednym z rowerów trekkingowych, proponowanych klientom przez firmę Kross jest trekkingowy Kross Trans 11.0. Jest to rower, który większości potencjalnych klientów może wydawać się dość drogim sprzętem, jednak jest to rower, w który – ze względu na różne właściwości i funkcjonalności – warto zainwestować, zwłaszcza, jeśli lubimy urządzać sobie dalsze wycieczki rowerowe i poszukujemy w związku z tym sprzętu, który nas nie zawiedzie. Sprzętem tego typu na pewno jest rower Trans 11.0, na który producent proponuje nam aż pięcioletnią gwarancję. Rower ten dysponuje trzydziestoma różnymi biegami, dzięki czemu umożliwia nam podejmowanie różnych rowerowych wyzwań, bez obaw o naszą kondycję fizyczną i wytrzymałość samego roweru. Co ważne, rower został wykonany z materiałów, które umożliwiają niezwykłą wytrzymałość sprzętu tego typu, a dodatkowo w jego przypadku zastosowane zostały technologie, które dodatkowo pozytywnie wpłynęły na odporność na poważniejsze uszkodzenia konstrukcji roweru. Biorąc pod uwagę odrobinę wyczynowy charakter wypraw rowerowych, wszystkie linki i pancerze zostały zabezpieczone przed piaskiem i deszczem.

Rower jest świetnie zaprojektowany również pod względem estetycznym. Dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, grafitowym i srebrnym matowym, a rama została wykonana w taki sposób, by nie było na niej widocznych spawów łączących poszczególne elementy. Farba została nałożona w procesie obróbki termicznej, dzięki czemu zyskujemy ramę odporną na zniszczenia.