Filmy dla każdego

Filmy dla każdego

Dawniej, kiedy nie było jeszcze technologii ani elektryczności, ludzie siadali w kręgu przy ognisku i opowiadali sobie prawdziwe lub zmyślone historie. Często okazuje się, że są one nadal żywe w mitach, legendach i baśniach, które znamy współcześnie. Ich niesamowita akcja i oryginalni bohaterowie zostali niejednokrotnie wykorzystani w wielkich filmowych produkcjach, które podziwiamy na dużych ekranach.

Kino w domu

filmy blu ray sklep onlineKiedyś filmy można było oglądać jedynie w kinach, ponieważ nikt nie posiadał w domu tak zaawansowanego sprzętu. Wielkie szpule, długie rolki filmu i poruszające się mechanizmy umożliwiały pokazywanie ruchomych obrazów zgromadzonej w pomieszczeniu widowni. Wraz z postępem technologicznym nadeszła cyfryzacja i komputeryzacja, dlatego obecnie oglądamy produkcje wyświetlane z pliku na komputerze, nawet jeśli wybraliśmy się na seans do kina. Alternatywą dla tego rodzaju wyjść są filmy Blu ray Sklep online umożliwia nam zakupienie wybranych tytułów bez wychodzenia z domu. Dlaczego właśnie najlepiej wybierać filmy w tej technologii? Blu ray to niejako następca formatu DVD, ponieważ dzięki zastosowaniu niebieskiego lasera do nagrywania odznacza się większą pojemnością. Oznacza to, że na takiej płycie mieszczą się pliki wielkości kilkudziesięciu lub nawet ponad stu gigabajtów, czyli obrazy w wysokiej rozdzielczości, a co za tym idzie – wysokiej jakości. Praktycznie każdy kinowy hit po upływie miesiąca lub dwóch pojawia się w ofercie właśnie w tym formacie. Możemy znaleźć na rynku ulubione klasyki z dawnych lat w odświeżonej wersji albo kupić nową produkcję, która dopiero co gościła na dużych ekranach.

Opowiadania i legendy są wiecznie żywe, a ich tropy i motywy zostały powielone w wielu znanych nam filmach. Kinowa jakość dawniej była nie do odtworzenia w domowych warunkach, jednak obecnie technologia Blu ray umożliwia oglądanie ulubionych komedii, animacji, czy dramatów w najwyższej rozdzielczości.

Close Menu